Gumki tkane płaskie do kalendarzy i notatników. Bardzo duży wybór i kolorystyka spójna z tasiemkami i kapitałkami

Świat do kalendarzy, notatników też już potrzebował zmian. Dla niektórych gumki jednokolorowe stały się już zbyt monotonne i należało to zmienić a wręcz ożywić. Świetnym sposobem okazało się pomieszanie tego co było. Z kolorów które dotychczas były dostępne zostały zrobione nowe produkty. Od dziś to Państwo decydują jaką chcą mieć gumkę na swym kalendarzu czy notatniku a dokładniej mówiąc w jakim zestawieniu kolorystycznym. Gumka w barwach naszej flagi Państwowej ? Nie ma problemu, co widać najlepiej na powyższym zdjęciu.

 

Gumki dwukolorowe i trójkolorowe można zamawiać w kolorach dostępnych z gumek jednokolorowych. Dostępne są w szerokościach 5, 7, 9 mm. Minimalna wielkość zamówienia 2.000 mb dla określonego wzoru.

  1. pl
  2. en
JDR Technik materiały introligatorskie
gumki do kalendarzy i notatników

Gumki płaskie, wykonane z PE + Latex, tkane, elastyczność ok. 100%, dostępne w 41 kolorach.

Luksusowy rodzaj gumki, przeznaczony do eleganckich kalendarzy, notatników. Gumka jest bardzo gęsto utkana co sprawia, że jej powierzchnia jest bardzo gładka, aksamitna. Gładka powierzchnia sprawia, że nasze gumki można zadrukować np. sitodrukiem. Ciekawe rozwiązania możemy osiągnąć przy użyciu farb puchnących. Kolejnym ważny aspektem jest jakość naszych gumek, ilość użytego surowca sprawia, że jest bardzo wytrzymała i nie ma możliwości aby produkt zużył się podczas normalnego użytkowania. Kolorystyka jest kontynuacją naszego modelu marketingowego. Gumki są spójne kolorystycznie z naszymi kapitałkami z serii 200 oraz tasiemkami z serii 300 i 900. Ostatnie dwie cyfry kodu oznaczają kolor, czyli kapitałka 216 będzie miała odpowiednik w tasiemce 316, 916 oraz gumce tkanej 4016. Wprowadzając nową serię naszych gumek kalendarzowych, notatnikowych wyznaczyliśmy standard szerokości 10 mm który mamy na magazynie i jest dostępny od jednej rolki, czyli 100mb. Inne szerokości 12 i 15 mm dostępne na zamówienie. MInimum produkcyjne 2000 mb +/- 20%.

 

 

Produkowana w czterech szerokościach 10, 12 i 15 mm. Tkana obustronnie.

 

Szerokość 10mm dostępna w magazynie we wszystkich kolorach. Pozostałe szerokości na indywidualne zamówienia Klientów. Minimalna ilość 2000 mb. Termin realizacji ok. 7-10 dni roboczych.

 

 

GUMKI TKANE


płaskie

10, 12, 15 mm​

art. 4001 - 4035

633 khaki

681

złoty metaliczny

680

srebrny metaliczny

611 różowy

GUMKI PLECIONE


płaskie

5,7,9 mm​

art. 601 - 690

gumka okrągła

634

pomarańczowy fluo

603  j.beżowy

614

pomarańczowy

654 brzoskwiniowy

652

j.brzoskwiniowy

605 miedziany

651 miodowy

628 groszek

635 różowy fluo

627 zielony fluo

632 żółty fluo

608 brązowy

623 granatowy

662 c.groszek

679 grafitowy

610 szary

606 łososiowy

618 bordowy

607 cytrynowy

626 zielony

625

fioletowy

624

jasnofioletowy

616 czerowony

612 j.różowy

664

turkusowy

660 j.zielony

613

ciemnoróżowy

622 chabrowy

620 jasnoniebieska

629 czarny

601 biały

674 beż

Dostępna kolorystyka:

gumka płaska

Gumki płaskie, wykonane z PE + Latex, plecione, elastyczność ok. 190%, dostępne w 34 kolorach.

Gumki wraz z zmieniającą się modą na rynku kalendarzy, notatników zagościły na dobre w rynku poligraficznym. Zostały nieco zmodyfikowane pod potrzeby tego rynku i dostosowane do codziennego użytkowania. Bardzo bogata kolorystyka pozwala w swobodny sposób dostosować produkt do indywidualnych potrzeb wydawcy. Kolorystyka została tak dobrana, że kolory można łączyć z serią kapitałek 501-529 oraz tasiemkami satynowymi. Dziś te trzy produkty otrzymamy w identycznych barwach. Gumki produkowane są w 3 szerokościach: 5, 7, 9 mm. Nawijane na szpule po 100 mb. Gumki o szerokości 5 mm nawijane są na szpule po 200  mb.

 

Gumki w szerokości 7 mm są najpopularniejszym produktem, więc większość kolorów znajduje się na magazynie (szer. 7 mm). Pozostałe szerokości i kolory dostępne na zamówienie. Minimalna wielkość zamówienia dla pozostałej kolorystyki 600 mb, termin realizacji ok. 5 dni roboczych.

guma pleciona
gumki płaskie plecione. Duży wybór kolorów. Dostępność towaru. Kolory spójne z kapitałkami i tasiemkami introligatorskimi Producent JDR Technik.
gumki JDR Technik
materiały introligatorskie JDR Technik
materiały introligatorskie JDR Technik
JDR Technik materiały introligatorskie

Dostępna kolorystyka:

gumki do kalendarzy

WZORNIKI GUMEK INTROLIGATORSKICH

Gumki introligatorskie - Płaskie i Tkane


specjalizujemy się w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań dla branży introligatorskiej. Nasze gumki introligatorskie to wysokiej jakości produkty, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 

 

Co to są gumki introligatorskie ?

To elastyczne taśmy wykorzystywane do "spinania" bloku kalendarza, notatnika aby zapobiec jego samoczynnemu otwieraniu. Dzięki temu nie wypadają nam przechowywane w nim dokumenty. 

 

W naszej ofercie znajdują się gumki introligatorskie o różnych:

  • szerokościach – dopasowanych do różnych formatów,

  • kolorach – dla łatwej identyfikacji i estetyki,

  • dużej elastyczności – co przekłada się na wygląd.

Produkty od JDR Technik charakteryzują się wysoką trwałością, elastycznością oraz odpornością na odkształcenia. Dzięki temu sprawdzają się zarówno w produkcji masowej (np. maszyny Peroni Ruggero) , jak i w ręcznej introligatorni.

pełna oferta w zakresie gumek introligatorskich do produkcji kalendarzy i notesów. W ofercie gumki tkane i plecione.
Notatniki i kalendarze z gumkami płaskimi tkanymi w różnych kolorach i różnych szerokościach. Producent gumek introligatorskich.
gumka płaska JDR Technik,  Gumki płaskie do produkcji notatników oraz kalendarzy książkowych. Bardzo bogata kolorystyka.
gumka trójkolorowa, dwukolorowa
gumka pleciona płaska biało-czerwona
zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich

Napisz lub zadzwoń do nas:

kontakt z jdr technik

Poznaj nas bliżej w sieci:

materiały introligatorskie w mediach
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik

EN

PL

miejsce jdr technik

JDR TECHNIK sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

 

tel. +48 42 307 27 35 e-mail: biuro@jdrtechnik.pl

Copyright  2015-2025 JDR Technik sp. z o.o., autor Rafał Bembnowski

materiały introligatorskie

4015

sok z żartów

4004

budyniowa chmurka

4031

wieczorny ponurak

4032

bananowa eksplozja

4034

krzykliwa landrynka

4028

sałata po solarium

4026

fiołek z fantazją

4025

pastelowy plotkarz

4024

oko Horusa

4041

słoneczny błękitek

4023

misterny chaber

4022

cyknięty błękit

4020

leniwa chmurka

4018

wino na rano

4017

pomidorowy szał

4016

truskawkowa mgiełka

4021

niebieska wpadka

4039

książę cebulionu

4012

betonowy poranek

4038

kosmiczny pyłek

4008

bogaty karp

4033

zazdrosna sałata

4019

winna piwniczka

4027

kaktus na diecie

4035

różowy rozpraszacz

4029

mech na wagarach

4010

czekoladowa tęcza

4014

bańka mydlana

4007

kurkowa bomba

4005

orzechowy zabijaka

4037

turbo niebieski

4036

bling-bling marzyciel

4042

ruda furia

4006

kurczak na wakacjach

4002

śnieżny jogurt

4030

Kermitowy chill

4011

popiół z piernika

4009

rudy kombinator

4003

banan w mleku

4001

mleczny uśmiech

materiały introligatorskie JDR Technik
materiały introligatorskie JDR Technik
materiały introligatorskie JDR Technik
gumki introligatorskie

Skontaktuj się z nami, by stworzyć wyjątkowe projekty z najwyższej jakości materiałów introligatorskich!

Na czym się znamy ?

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów introligatorskich, idealnych do profesjonalnej obróbki i oprawy książek oraz innych produktów poligraficznych. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment oklein introligatorskich, kapitałek, tasiemek i płócien introligatorskich, które są doskonałe do tworzenia trwałych i estetycznych opraw twardych. Dzięki bogatemu wyborowi materiałów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, oferując produkty w różnych kolorach, teksturach i wzorach. Każdy materiał w naszej ofercie cechuje się wysoką jakością, co zapewnia długowieczność i wyjątkowy wygląd gotowych produktów.

 

Co nas wyróżnia?

W JDR Technik doskonale znamy się na materiałach introligatorskich, które oferujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, potrafimy doradzić naszym Klientom najlepsze rozwiązania, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi. Nasza wiedza pozwala nam precyzyjnie dobrać produkty, które idealnie odpowiadają indywidualnym potrzebom każdej firmy. To, co nas wyróżnia, to nie tylko fachowa obsługa, ale także szeroka dostępność materiałów. Dzięki dużym zapasom w naszym magazynie nasi Klienci nie muszą czekać na realizację zamówień. Szybka i sprawna dostawa to dla nas priorytet, dzięki czemu masz pewność, że Twój projekt będzie realizowany bez opóźnień.

guma notatnikowa do notatników. Bardzo duży wybór gumek w różnych szerokościach i w wielu kolorach.
gumka tkana
Ogromny wybór i dostępność gumek do notatników i kalendarzy książkowych. Gumki w różnych kolorach i szerokościach.
gumki plecione o bardzo dużej kolorystyce do kalendarzy i notatników, Dostępne w magazynie.
makiety książek, okładek wykonane z płócien introligatorskich Wikitex okładki w barwach naturalnych imitujących lnianą tkaninę
notatniki z gumką introligatorską płaską tkaną JDR Technik. Wiele kolorów duża dostępność w magazynie bez minimów produkcyjnych.
makiety książek, okładek wykonane z płócien introligatorskich Wikitex okładki w barwach naturalnych imitujących lnianą tkaninę
kolorowe gumki płaskie do kalendarzy i notesów książkowych. Płótna introligatorskie Wikitex Żagiel w modnych kolorach.