1. pl
  2. en
JDR Technik materiały introligatorskie

e-shop oraz media społecznościowe

Dla miłośników introligatorstwa, hobbystów, amatorów scrapbooking`u, utworzyliśmy drugi kanał dystrybucji naszych materiałów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi

 

BOOKBINDINGMATERIALS.EU

 

Staramy się być również aktywni w mediach społecznościowych. Znajdą nas Państwo na Facebook`u i nasze tematy życia codziennego. Facebook to nasza aktywność w świecie materiałów introligatorskich.

 

FACEBOOK

Świat się zmienia i JDR Technik wraz z nim. Słowo pisane w przypadku materiałów introligatorskich niewiele wyraża. Postanowiliśmy uruchomić ten kanał celem prezentacji wideo naszych oklein introligatorskich.

 

YOUTUBE

Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów ...


W tym miejscu znajdą Państwo informacje o naszych kierunkach rozwoju, wydarzeniach oraz aktualnych zmianach w ofercie. Świat materiałów introligatorskich dla niektórych jest bez przyszłości zaś dla innych jest u schyłku swego rozwoju. Dziś introligatorstwo jest sztuką której chce się nauczyć wiele młodych ludzi. Introligatorstwo to szansa na swój osobisty rozwój oraz chęć stworzenia dzieł z materiałów introligatorskich własnymi rękami. Najlepszym przykładem tych zmian jest scrapbooking. Właśnie choćby dla scrapbooking`u powstał nowy kanał dystrybucji naszych oklein introligatorskich. Nasz e-shop jest właśnie dla wielu amatorów introligatorstwa. Zapraszamy do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi bookbindingmaterials.eu. Pragniemy również poinformować, że znajdą nas Państwo w mediach społecznościowych.

materiały dla introligatorów, okleiny i płótna introligatorskie
29 maja 2024
Informujemy, że w dniu 31.05. (piątek), firma będzie nieczynna. Wracamy do pracy od dnia 3.06, tego dnia odpowiemy na Państwa korespondencję oraz złożone zamówienia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
13 marca 2024
W naszych magazynach, pojawiły się pierwsze w tym roku nowe okleiny introligatorskie, wpisujące się w aktualne trendy mody. Postawiliśmy na bardzo popularną serię naszych oklein WIKIVIL MESZEK. Produkt który jest chętnie wybierany przez szerokie grono Klientów. Dodaliśmy do tej serii około 10 nowych kolorów, wśród nich znajdą Państwo nowość KOLOR ROKU 2024 - WIKIVIL 6745. Wikivil Meszek24 to okleina introligatorska matowa, gładka, bardzo delikatna w dotyku. Będzie bardzo dobrze się tłoczyła i jeśli chodzi o zastosowanie jest okleiną introligatorską uniwersalną. Produkt dostępny w naszym magazynie oraz w naszym sklepie internetowym. Katalog nowych kolorów oklein introligatorskich
13 lutego 2024
Ciąg dalszy zmian w zakresie naszej oferty winylowych oklein introligatorskich trwa. Właśnie kończymy prace ręczne nad pierwszymi egzemplarzami, nowych wzorników oklein introligatorskich FUKS 24 oraz MESZEK 24. Niebawem trafią one do naszych Klientów. Mogą Państwo spodziewać się wielu nowości i chyba co najważniejszej zupełnie nowej kolorystyki. Najciekawszą naszą propozycją będzie PEACH FUZZ, kolor roku 2024. Serie FUKS 24 oraz MESZEK 24 to połączenie kilku cech, super wyglądu, dobrej jakości i bardzo atrakcyjnej ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi nowymi okleinami introligatorskimi, prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż bądź o email na adres: biuro@jdrtechnik.pl
04 lutego 2024
Pragniemy Państwa poinformować, że zaktualizowaliśmy stronę w zakresie oklein introligatorskich pcv (winylowych). Umieściliśmy wszystkie serie swych oklein introligatorskich wraz z pełną kolorystyką w jakiej występują. Zaktualizowaliśmy również wszystkie nowości oraz usunęliśmy materiały które wyszły z naszej oferty. Na nowej stronie mogą Państwo zapoznać się z próbką każdej z naszych oklein. Będziemy starać się na bieżąco umieszczać tam nasze nowości w zakresie oklein introligatorskich.
07 stycznia 2024
Jak obiecywaliśmy nie śpimy tylko od Nowego Roku, pracujemy w wytężony sposób nad budowaniem oferty nowości w zakresie oklein introligatorskich na rok 2024. Mamy już opracowany katalog który za moment wróci do nas w postaci papierowej. Zostanie ostatni etap wkleić próbki winylowych oklein introligatorskich. Znajdą tam się  serie FUKS 24, MESZEK 24 oraz kolor roku 2024, czyli PEACH FUZZ. Mam nadzieję, że nasza oferta ucieszy wielu Klientów zaś nowe okleiny introligatorskie zagoszczą na stałe w Państwa introligatorniach, pracowniach, drukarniach. Czas start, niebawem nasz nowy katalog oklein introligatorskich, będzie na Waszym biurku.
30 grudnia 2023
W Nowym Roku każdy ma jakieś postanowienia. Naszym postanowieniem jest uruchomić kampanię informacyjną w zakresie naszych oklein introligatorskich. Pierwsze na warsztat trafią nasze okleiny introligatorskie WIKIVIL, czyli okleiny winylowe czy pcv na nośniku papierowym. Kampania rusza od 02.01.2024r. i ma za zadanie przedstawić szerokiemu gronu introligatorów nasze materiały introligatorskie. Kampania będzie prowadzona w social mediach poprzez facebook oraz instagram. Postaramy się aby każdego dnia pojawił się choć jeden nasz produkt. Mamy nadzieję, że będzie ciekawie i nie będzie nudno. Pozdrawiamy serdecznie.
22 grudnia 2023
Wesołych Świąt BOŻEGO NARODZENIA oraz szczęśliwego NOWEGO ROKU życzy zespół JDR Technik MERRY CHRISTMAS and a happy NEW YEAR  from JDR Technik team
08 grudnia 2023
Drodzy Klienci pragniemy poinformować, że w dniu 8 grudnia (piątek), pracujemy tylko do godziny 13.30. Wszystkie zamówienia które wpłyną po godzinie 12.00 będą wysłane w dniu 11.12. (poniedziałek). Bardzo przepraszamy za utrudnienia.
06 grudnia 2023
Prezentujemy nowiutkie wzory gumek plecionych wykonanych z nowej przędzy w nowych kolorach. Kolejny raz wsłuchaliśmy się w głos naszych Klientów i na Państwa prośbę ujednoliciliśmy kolorystykę w zakresie gumki – tasiemki plecione – tasiemki satynowe. Za moment dokonamy również ostatniego kroku czyli dołożymy do tych zmian kolorystykę kapitałki introligatorskiej. O co w tym wszystkim chodzi ? Na skróty tłumacząc w kolorze każdej tasiemki satynowej z naszej oferty, nabędziesz w tym samym kolorze (identycznym) u nas gumkę plecioną, gumkę tkaną oraz kapitałkę. To jest pierwsza istotna zmiana. Drugą zaś i chyba najważniejszą to wygląd. Nowa gumka, nowa kapitałka będzie błyszcząca jak tasiemki. Będziemy na bieżąco informować o zmianach. Produkty można już zamawiać posługując się kolorystyką tasiemek satynowych. Jeśli chodzi o szerokości bez zmian czyli 5, 7, 9 mm.
04 grudnia 2023
Dziś na naszych biurkach, pojawiły się nasze nowe kalendarze książkowe. Już tradycyjnie skoro nasz kalendarz to musi być w nim nasza okleina, nasza gumka, nasza kapitałka, nasza tasiemka czyli prawie wszystko z naszej oferty materiałów introligatorskich. Jeśli chodzi o najważniejszy materiał, czyli to co mamy na okładce to wybór padł na okleinę papierową NAPURA FLORA. Jak cała seria oklein papierowych Napura jest okleiną termoprzebarwialną i dostępną w stonowanych, spokojnych kolorach. Możemy się rónież pochwalić co widać z okładki, że w 2024 mija nam 10 lat jak dostarczamy na rynek poligraficzny materiały introligatorskie.
posiadamy w swej ofercie kapitałki introligatorskie jedno oraz dwukolorowe
u nas kupisz płótna i tkaniny introligatorskie
zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich

Napisz lub zadzwoń do nas:

kontakt z jdr technik
hurtownia introligatorska

Nasz e-sklep:

 

 

grzbietówka

fizelina (włóknina)

merla

flok introligatorski

 

 

Poznaj nas bliżej w sieci:

materiały introligatorskie w mediach
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik

EN

PL

miejsce jdr technik

JDR TECHNIK sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

 

tel. +48 42 307 27 35

Copyright  2015-2022 JDR Technik sp. z o.o., autor Rafał Bembnowski

materiały introligatorskie