1. pl
  2. en
JDR Technik materiały introligatorskie

e-shop oraz media społecznościowe

Dla miłośników introligatorstwa, hobbystów, amatorów scrapbooking`u, utworzyliśmy drugi kanał dystrybucji naszych materiałów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi

 

BOOKBINDINGMATERIALS.EU

 

Staramy się być również aktywni w mediach społecznościowych. Znajdą nas Państwo na Facebook`u i nasze tematy życia codziennego. Facebook to nasza aktywność w świecie materiałów introligatorskich.

 

FACEBOOK

Świat się zmienia i JDR Technik wraz z nim. Słowo pisane w przypadku materiałów introligatorskich niewiele wyraża. Postanowiliśmy uruchomić ten kanał celem prezentacji wideo naszych oklein introligatorskich.

 

YOUTUBE

Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów ...


W tym miejscu znajdą Państwo informacje o naszych kierunkach rozwoju, wydarzeniach oraz aktualnych zmianach w ofercie. Świat materiałów introligatorskich dla niektórych jest bez przyszłości zaś dla innych jest u schyłku swego rozwoju. Dziś introligatorstwo jest sztuką której chce się nauczyć wiele młodych ludzi. Introligatorstwo to szansa na swój osobisty rozwój oraz chęć stworzenia dzieł z materiałów introligatorskich własnymi rękami. Najlepszym przykładem tych zmian jest scrapbooking. Właśnie choćby dla scrapbooking`u powstał nowy kanał dystrybucji naszych oklein introligatorskich. Nasz e-shop jest właśnie dla wielu amatorów introligatorstwa. Zapraszamy do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi bookbindingmaterials.eu. Pragniemy również poinformować, że znajdą nas Państwo w mediach społecznościowych.

materiały dla introligatorów, okleiny i płótna introligatorskie
28 września 2023
W obliczu potrzeb rynkowych, wprowadziliśmy do swej oferty nowy typ grzbietówki introligatorskiej. Po nazwą GRZBIETÓWKA GRC mamy produkt służący do produkcji okładek twardych  o bardzo cienkim grzbiecie. Grzbietówka jest idealnie dostosowana do dalszego procesu docinania na maszynach KOLBUS DA przy pomocy noży krążkowych. Grzbietówka GRC podczas cięcia się nie rozwarstwia i nie ucieka spod noży tnących. Produkt o gramaturze 400 gram oraz grubości 630 mikronów., powierzchnai górna biała powlekana, spód kremowy niepowlekany Reasumując jeśli masz okładkę z grzbietem poniżej 20 mm to jest rozwiązanie Twego problemu. Produkt sprawdzony wśród producentów książek dla dzieci oraz producentów zeszytów do oprawy twardej. Więcej pod wskazanym linkiem: https://jdrtechnik.pl/grzbietowka
12 lipca 2023
Chcieliśmy poinformować, że w dniach 1-4 sierpnia wstrzymujemy pracę naszych bobiniarek. W tych dniach nie będziemy mogli ciąć materiałów introligatorskich takich jak krepa, grzbietówka, fizelina, merla oraz wykonywać usług zewnętrznych dla naszych Klientów. Jednak zapewniamy, że w tych produktach mamy wystarczające zapasy magazynowe aby na bieżąco Państwa obsługiwać. Problem bardziej dotyczny usług zewnętrzych i niespodziewanych zamówień. Przerwa związana jest z instalacją nowych odwijaków. Zmiany zapewnią nam jeden standard co pozwoli na łatwiejszą gospodarkę magazynową.
04 lipca 2023
Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o tasiemki introligatorskie, satynowe. Mogą być wykonane w dwóch, trzech kolorach. Przykłady najlepiej są widoczne na zamieszczonej fotografii. Tasiemka jest identyczna jak nasze wszystkie dotychczasowe produkty o oznaczeniach 901-936. Jedyna różnica to użycie różnych kolorów przędzy. Przejście na gotowe, farbowane przędze pozwoliły nam sięgnąć po nowe możliwości. Minimalna ilość zamówienia 2000 mb., szerokość 6 mm. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej obsługi technicznej.
03 lipca 2023
Chcieliśmy poinformować, że nasza oferta kapitałek introligatorskich wzbogaciła się o kolejny nowy kolor. W standardowej serii kapitałek pod numerem 532 mamy dołożony, kolejny śliczny kolor  - metaliczny srebrny. Kapitałka została opracowana na bazie przędzy metalizowanej wzorem złotej kapitałki. Produkt został opracowany głównie z myślą o wydawnictwach kościelnych. https://jdrtechnik.pl/kapitalki_introligatorskie
08 czerwca 2023
Informujemy, że w dniu 9.06. (piątek), firma będzie nieczynna. Wracamy do pracy od dnia 12.06, tego dnia odpowiemy na Państwa korespondencję oraz złożone zamówienia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
01 maja 2023
Informujemy, że w dniu 2.05. (wtorek), firma będzie nieczynna. Wracamy do pracy od dnia 04.05, tego dnia odpowiemy na Państwa korespondencję oraz złożone zamówienia. Przepraszamy za niedogodności i pozdrawiamy serdecznie.
19 lutego 2023
Chcieliśmy podziękować Państwu za zaufanie i wybieranie na swe produkty, naszych oklein introligatorskich. Rok 2022 pokazał, że najczęściej sięgaliście po okleinę introligatorską, papierową NAPURA KALIKO. Trzy główne czynniki które decydowały to możliwość przebarwiania podczas tłoczenia, atrakcyjny naturalny wygląd i zarazem ekologia. Ten ostatni czynnik widać już wpisał się na stałe w naszą branżę materiałów introligatorskich. Ogromną zaletą okleiny introligatorskiej NAPURA KALIKO jest jej uniwersalność. NAPURĘ możemy wykorzystać na kalendarze książkowe, notatniki, luksusowe opakowania czy na książki. Dzięki temu, że jest to tak wszechstronny materiał introligatorski zawdzięcza swój sukces. NAPURA KALIKO stała się rozpoznawalna w introligatorniach, wydawnictwach, drukarniach oraz u producentów galanterii papierniczej. Miło nam, że możemy się cieszyć wspólnym sukcesem.
30 grudnia 2022
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Klientom i partnerom zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów. Nowy Rok to bardzo często czas na zmiany, nowe pomysły i trudne decyzje. Życzymy Wam, by były to tylko zmiany na lepsze i by podjęte decyzje pomogły Wam cały czas iść do przodu. Niech wszystkie podejmowane działania zamieniają się w sukcesy. Niech Wasza wiara i optymizm pomogą Wam w realizacji wszystkich planów, a każde nowe wyzwanie niech przynosi Wam wiele satysfakcji. Wszystkiego dobrego !!! Zarząd i Pracownicy JDR Technik sp. z o.o.
15 listopada 2022
Nasze okleiny introligatorskie to nie tylko świat książek, notesów, eleganckich pudełek ale również kalendarze. Tym razem nasza seria oklein WIKIVIL SYMFONIA, trafiła na kalendarze książkowe. Seria ta, to okleiny winylowe na nośniku papierowym. Okleiny Symfonia można tłoczyć foliami, nanosić nadruk UV oraz tłoczyć suchym tłokiem. Wikivil Symfonia wyróżnia się wśród innych oklein fakturą która świetnie imituje płótno introligatorskie oraz jako nieliczny materiał jest w barwach metalicznych.
12 października 2022
W naszych bardzo popularnych okleinach introligatorskich z serii NAPURA, wprowadzone zostały małe aktualizacje kolorystyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej okleiną papierowym. Staraliśmy się zobrazować jak najlepiej wszystkie serie. W naszej aktualizacji są teraz dostępne wszystkie produkty z serii NAPURA NATURA, NATURA WIKLINA, NATURA ALCANTARA, NATURA BAMBUS, NATURA KALIKO. Dla przypomnienia wszystkie wymienione okleiny papierowe są termoodbarwialne.
posiadamy w swej ofercie kapitałki introligatorskie jedno oraz dwukolorowe
u nas kupisz płótna i tkaniny introligatorskie
zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich

Napisz lub zadzwoń do nas:

kontakt z jdr technik
hurtownia introligatorska

Nasz e-sklep:

 

 

grzbietówka

fizelina (włóknina)

merla

flok introligatorski

 

 

Poznaj nas bliżej w sieci:

materiały introligatorskie w mediach
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik

EN

PL

miejsce jdr technik

JDR TECHNIK sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

 

tel. +48 42 307 27 35

Copyright  2015-2022 JDR Technik sp. z o.o., autor Rafał Bembnowski

materiały introligatorskie