1. pl
  2. en
JDR Technik materiały introligatorskie

e-shop oraz media społecznościowe

Dla miłośników introligatorstwa, hobbystów, amatorów scrapbooking`u, utworzyliśmy drugi kanał dystrybucji naszych materiałów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi

 

BOOKBINDINGMATERIALS.EU

 

Staramy się być również aktywni w mediach społecznościowych. Znajdą nas Państwo na Facebook`u i nasze tematy życia codziennego. Facebook to nasza aktywność w świecie materiałów introligatorskich.

 

FACEBOOK

Świat się zmienia i JDR Technik wraz z nim. Słowo pisane w przypadku materiałów introligatorskich niewiele wyraża. Postanowiliśmy uruchomić ten kanał celem prezentacji wideo naszych oklein introligatorskich.

 

YOUTUBE

Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów ...


W tym miejscu znajdą Państwo informacje o naszych kierunkach rozwoju, wydarzeniach oraz aktualnych zmianach w ofercie. Świat materiałów introligatorskich dla niektórych jest bez przyszłości zaś dla innych jest u schyłku swego rozwoju. Dziś introligatorstwo jest sztuką której chce się nauczyć wiele młodych ludzi. Introligatorstwo to szansa na swój osobisty rozwój oraz chęć stworzenia dzieł z materiałów introligatorskich własnymi rękami. Najlepszym przykładem tych zmian jest scrapbooking. Właśnie choćby dla scrapbooking`u powstał nowy kanał dystrybucji naszych oklein introligatorskich. Nasz e-shop jest właśnie dla wielu amatorów introligatorstwa. Zapraszamy do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi bookbindingmaterials.eu. Pragniemy również poinformować, że znajdą nas Państwo w mediach społecznościowych.

materiały dla introligatorów, okleiny i płótna introligatorskie
01 maja 2023
Informujemy, że w dniu 2.05. (wtorek), firma będzie nieczynna. Wracamy do pracy od dnia 04.05, tego dnia odpowiemy na Państwa korespondencję oraz złożone zamówienia. Przepraszamy za niedogodności i pozdrawiamy serdecznie.
19 lutego 2023
Chcieliśmy podziękować Państwu za zaufanie i wybieranie na swe produkty, naszych oklein introligatorskich. Rok 2022 pokazał, że najczęściej sięgaliście po okleinę introligatorską, papierową NAPURA KALIKO. Trzy główne czynniki które decydowały to możliwość przebarwiania podczas tłoczenia, atrakcyjny naturalny wygląd i zarazem ekologia. Ten ostatni czynnik widać już wpisał się na stałe w naszą branżę materiałów introligatorskich. Ogromną zaletą okleiny introligatorskiej NAPURA KALIKO jest jej uniwersalność. NAPURĘ możemy wykorzystać na kalendarze książkowe, notatniki, luksusowe opakowania czy na książki. Dzięki temu, że jest to tak wszechstronny materiał introligatorski zawdzięcza swój sukces. NAPURA KALIKO stała się rozpoznawalna w introligatorniach, wydawnictwach, drukarniach oraz u producentów galanterii papierniczej. Miło nam, że możemy się cieszyć wspólnym sukcesem.
30 grudnia 2022
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Klientom i partnerom zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów. Nowy Rok to bardzo często czas na zmiany, nowe pomysły i trudne decyzje. Życzymy Wam, by były to tylko zmiany na lepsze i by podjęte decyzje pomogły Wam cały czas iść do przodu. Niech wszystkie podejmowane działania zamieniają się w sukcesy. Niech Wasza wiara i optymizm pomogą Wam w realizacji wszystkich planów, a każde nowe wyzwanie niech przynosi Wam wiele satysfakcji. Wszystkiego dobrego !!! Zarząd i Pracownicy JDR Technik sp. z o.o.
15 listopada 2022
Nasze okleiny introligatorskie to nie tylko świat książek, notesów, eleganckich pudełek ale również kalendarze. Tym razem nasza seria oklein WIKIVIL SYMFONIA, trafiła na kalendarze książkowe. Seria ta, to okleiny winylowe na nośniku papierowym. Okleiny Symfonia można tłoczyć foliami, nanosić nadruk UV oraz tłoczyć suchym tłokiem. Wikivil Symfonia wyróżnia się wśród innych oklein fakturą która świetnie imituje płótno introligatorskie oraz jako nieliczny materiał jest w barwach metalicznych.
12 października 2022
W naszych bardzo popularnych okleinach introligatorskich z serii NAPURA, wprowadzone zostały małe aktualizacje kolorystyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej okleiną papierowym. Staraliśmy się zobrazować jak najlepiej wszystkie serie. W naszej aktualizacji są teraz dostępne wszystkie produkty z serii NAPURA NATURA, NATURA WIKLINA, NATURA ALCANTARA, NATURA BAMBUS, NATURA KALIKO. Dla przypomnienia wszystkie wymienione okleiny papierowe są termoodbarwialne.
14 września 2022
Troszkę na życzenie naszych Klientów, troszkę z niedostatków w fabryce, dołożyliśmy dwa nowe kolory do oferty oklein introligatorskich WIKIFLOK KŁACZEK. Nowe kolory są typowe dla fotografii czyli kolor biały i ciemny róż. Oba kolory naszego floka introligatorskiego momentalnie znalazły uznanie wśród odbiorców. Wikiflok Kłaczek jest również dostępny na metry w naszym sklepie introligatorskim Bookbindingmaterials.eu Jeśli mają jakiekolwiek pytania, wątpliwości nasi doradcy techniczni chętnie udzielą wszelkich informacji.
13 września 2022
W zakresie materiałów introligatorskich cały czas zmiany. Tym razem mała zmiana nastąpiła w zakresie okleiny introligatorskiej KOREK. Trafiła do naszych katalogów nowa pozycja z tej serii pod nazwą KORSYKA. KORSYKA charakteryzuje się najdrobniejszą i najdelikatniejszą fakturą. Według naszej oceny jest najciekawszym materiałem introligatorskim w tej serii. Główne zastosowanie tej linii korkowej to: pudełka, kalendarze, kartki pocztowe, etykiety, dekoracje, wizytówki, opakowania luksusowe. Korek Korsyka idealnie się tłoczy na gorąco.
05 lipca 2022
Problemy na rynku z drastycznie rosnącymi kosztami produkcji w ostatnim czasie dotknęło wiele firm. Trafiło również na nasz jeden proces jakim jest „FARBOWANIE”. Aby zachować swą konkurencyjność pod względem cenowym, terminowym należało podjąć odważną decyzję, koniec z farbowaniem. Wszystkie nasze produkty będą teraz produkowane z gotowych barwionych przędz. Da nam to nowe możliwości jeśli chodzi o tasiemki introligatorskie, kapitałki introligatorskie oraz gumki plecione bądź płaskie. Tym się pochwalimy niebawem jak pojawią się pierwsze wzory. Jednak zmiany powodują też ruchy które, mogą dla niektórych naszych Klientów być negatywne. Musimy wykreślić z oferty tasiemki w szerokościach 4 i 5 mm. Zmiana specyfiki produkcji i bardzo mały udział w sprzedaży tych produktów wymuszają na nas tą istotną decyzję. W lipcu realizujemy tylko zamówienia na szerokości 4 i 5 mm które są w toku i musimy wygasić ten produkt. Dostępne w tych szerokościach jeszcze przez jakiś czas będą zapasy magazynowe tych produktów. Proszę pytać o dostępność.
15 czerwca 2022
Informujemy, że w dniu 17.06. ( piątek ) firma będzie nieczynna, magazyn oraz obsługa Klienta. W poniedziałek 20.06. odpowiemy na korespondencje oraz rozpoczniemy wysyłki, dostawy towarów. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy, że wrócimy w poniedziałek ze zdwojoną siłą do pracy po tak długim weekendzie. Pozdrawiamy serdecznie.
02 czerwca 2022
Zarząd firmy JDR Technik sp. z o.o. informuje, że w dniu 1 czerwca 2022 roku, nastąpiło przekształcenie spółki JDR Technik s.c. Jarosław Dajcz, Dawid Bembnowski, Rafał Bembnowski z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim w spółkę JDR Technik sp. z o.o. W dniu tym nastąpił wpis przekształcenia spółki do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiana formy prawnej nie ma wpływu na kontynuację działalności prowadzonej przez JDR Technik. Zgodnie z przepisami ustawy kodeks spółek handlowych, JDR Technik sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim jest prawnym następcą spółki przekształconej. Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP i Regon oraz numery rachunków bankowych. Spółka została wpisana do rejestru Sądowego Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – KRS 0000974565. Jednocześnie spółka cywilna zostanie wykreślona z rejestru CEIDG. Przekształcenie formy prawnej spółki nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów. Prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach. Rafał Bembnowski Prezes Zarządu
posiadamy w swej ofercie kapitałki introligatorskie jedno oraz dwukolorowe
u nas kupisz płótna i tkaniny introligatorskie
zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich

Napisz lub zadzwoń do nas:

kontakt z jdr technik
hurtownia introligatorska

Nasz e-sklep:

 

 

grzbietówka

fizelina (włóknina)

merla

 

 

Poznaj nas bliżej w sieci:

materiały introligatorskie w mediach
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik

EN

PL

miejsce jdr technik

JDR TECHNIK sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

 

tel. +48 42 307 27 35

Copyright  2015-2022 JDR Technik sp. z o.o., autor Rafał Bembnowski

materiały introligatorskie