materiały introligatorskie

Copyright  2015-2021 JDR Technik s.c, autor Rafał Bembnowski

JDR TECHNIK s.c.


ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

tel. +48 42 307 27 35

miejsce jdr technik

PL

EN

materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały introligatorskie w mediach

Poznaj nas bliżej w sieci:

 

 

grzbietówka

fizelina (włóknina)

merla

 

 

Nasz e-sklep:

hurtownia introligatorska
kontakt z jdr technik

Napisz lub zadzwoń do nas:

zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich
u nas kupisz płótna i tkaniny introligatorskie
posiadamy w swej ofercie kapitałki introligatorskie jedno oraz dwukolorowe
23 grudnia 2021
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy zespół, JDR Technik s.c. i Lagertechnik s.c. Jednocześnie informujemy, że w dniach 24.12, 31.12.21 oraz 7.01.22 firma będzie nieczynna.
03 grudnia 2021
Jak widać rozpędziliśmy się i wręcz nabieramy wprawy. Nasze prezenterki coraz sprawniej sobie radzą w zakresie prezentacji oklein introligatorskich JDR Technik. Przekaz staje się bardziej zwarty i jest szybszy. Tym razem Weronika przedstawia nam okleiny papierowe z serii Excelin i prezentuje poszczególne serie Excelin Natural, Excelin Buckram, Excelin Finelinen. Zapraszamy do wspólnego oglądania. Link do prezentacji:  https://www.youtube.com/watch?v=MOQaaFxtFiU
01 grudnia 2021
Kontynuujemy serię swych filmików, poświęconych naszej ofercie w zakresie oklein introligatorskich. Tym razem na warsztat trafiły okleiny winylowe z kolekcji WIKIVIL TYPOWY. Dziękujemy Weronice za udział w prezentacji. W kolejnym tygodniu pojawią się okleiny papierowe Excelin. Zapraszamy do wspólnego oglądania. Link do prezentacji: https://www.youtube.com/watch?v=Ri7166TfcEE&t=54s
28 listopada 2021
Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym i zostaliśmy zmuszeni do zmiany platformy naszego sklepu z materiałami introligatorskimi. Niestety nasz dotychczasowy usługodawca się sprzedał i zostaliśmy zmuszeni do przejścia tam gdzie nie chcieliśmy od początku. Niestety na początku jest to duże utrudnienie dla nas i dla Państwa za co najmocniej przepraszamy. Cały czas prowadzimy prace aby usatysfakcjonować Państwa i nas. Mamy nadzieję, że w najbliższych tygodniach uda się nam wyjść na prostą. Sporo jeszcze prac przed nami ale mamy wielką nadzieję, że nasz sklep z materiałami introligatorskimi BOOKBINDINGMATERIALS.EU po wszystkich przejściach stanie się jeszcze mocniejszy. Zapraszamy wszystkich do zakupów i wdzięczni będziemy za wszelkie uwagi.
15 listopada 2021
Zgodnie z obietnicą przystąpiliśmy do realizacji kolejnego odcinka. Tym razem na warsztat z naszej oferty materiałów introligatorskich trafiły okleiny papierowe. Wybraliśmy najbardziej popularne, które uwielbiają nasi Klienci. Mamy nadzieję, że nasza prezenterka nie zawiodła i w miarę swych możliwości zaprezentowała we właściwy sposób nasze okleiny introligatorskie. Jeśli są jakiekolwiek pytania, wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem techniczno-handlowym. W najbliższym czasie w miarę możliwości technicznych będą się cyklicznie pojawiać, kolejne odcinki z serii oklein introligatorskich.
06 listopada 2021
Uruchamiamy cykl reklamówek filmowych z prezentacjami naszych materiałów introligatorskich.  Zaczynamy od produktu numer 1, czyli płócien introligatorskich  Wielkie gratulacje dla Weroniki Bembnowskiej za debiut. Mamy nadzieję, że forma prezentacji spodoba się i będzie to stała forma prezenatacji naszych materiałów introligatorskich.
13 października 2021
Dzisiejszy świat materiałów, oklein introligatorskich pokazuje nieograniczone możliwości w zdobieniu naszych okładek. Dziś ładny wygląd książki, kalendarza czy notatnika to nie tylko odpowiedni dobór okleiny introligatorskiej. Dziś to tylko wstęp do projektu. Okleiny papierowe Napura Kaliko czy inne produkty z serii Napura pokazują, że mamy nieograniczone możliwości. Dzięki temu, że nasze okleiny introligatorskie się przebarwiają mamy otwartą drogę do naszej wyobraźni. Kwestia odpowiedniego projektu graficznego, przygotowania matrycy i mamy prześliczny efekt jak na powyższym zdjęciu. W dobie kryzysu materiałowego proszę się również nie martwić. U nas towary są i jesteśmy przygotowani na obsługę naszych Klientów w szczycie sezonu poligraficznego. Proszę pamiętać, że JDR Technik nie tylko kojarzy się z materiałami introligatorskimi ale również szybką reakcją. Pozdrawiamy serdecznie.
12 października 2021
Nasze produkty takie jak Sycylia, Madera, Malta czyli nasze korki introligatorskie zagościły na dobre w naszej ofercie. Produkty te znalazły szczególne uznanie wśród firmy które wpisują się w nurt ekologii. Dziś nasze produkty głównie możemy spotkać na kalendarzach książkowych, notatnikach oraz ekskluzywnych opakowaniach. Materiał okazał się idealnie dostosowany do wymogów introligatorstwa. Nie sprawia problemów przy obróbce maszynowej i co najważniejsze daje się w prosty sposób personalizować. Tłoczenie "ślepym tłokiem" na gorącą powoduje efekt przebarwienia. Produkt w styczności z ciepłą matrycą zmienia barwę na czarną. Korek introligatorski przy bardzo ciekawym projekcie okładki może dać nam bardzo ciekawy efekt. Produkt ten zapewne zawsze się będzie wyróżniał wśród innych materiałów introligatorskich.
01 października 2021
Szanowni Klienci, nastąpiły u nas ostatnio zmiany podczas ostatniej certyfikacji. Oczywiście w pozytywną stronę. Z uwagi na stały rozwój firmy, większe wymagania naszych nowych partnerów handlowych, przyszedł czas na rozszerzenie naszego certyfikatu pochodzenia produktu o produkcję. Numer certyfikatu BV-COC-127494
30 sierpnia 2021
WIKIFLOK - to nowy rodzaj okleiny introligatorskiej o który wzbogaciła się nasza oferta w zakresie materiałów introligatorskich. Wikiflok to okleina flokowana na nośniku papierowym. Ten rodzaj materiału znajdzie szczególnie uznanie wśród producentów albumów fotograficznych, producentów eleganckich opakowań bądź galanterii papierniczej. Materiały też spodobają się całej rzeszy amatorów scrapbooking`u. Odważna pastelowa kolorystyka, dość spory wybór kolorów to może być coś co spodoba się naszym Klientom.
materiały dla introligatorów, okleiny i płótna introligatorskie

Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów ...


W tym miejscu znajdą Państwo informacje o naszych kierunkach rozwoju, wydarzeniach oraz aktualnych zmianach w ofercie. Świat materiałów introligatorskich dla niektórych jest bez przyszłości zaś dla innych jest u schyłku swego rozwoju. Dziś introligatorstwo jest sztuką której chce się nauczyć wiele młodych ludzi. Introligatorstwo to szansa na swój osobisty rozwój oraz chęć stworzenia dzieł z materiałów introligatorskich własnymi rękami. Najlepszym przykładem tych zmian jest scrapbooking. Właśnie choćby dla scrapbooking`u powstał nowy kanał dystrybucji naszych oklein introligatorskich. Nasz e-shop jest właśnie dla wielu amatorów introligatorstwa. Zapraszamy do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi bookbindingmaterials.eu. Pragniemy również poinformować, że znajdą nas Państwo w mediach społecznościowych.

Świat się zmienia i JDR Technik wraz z nim. Słowo pisane w przypadku materiałów introligatorskich niewiele wyraża. Postanowiliśmy uruchomić ten kanał celem prezentacji wideo naszych oklein introligatorskich.

 

YOUTUBE

Staramy się być również aktywni w mediach społecznościowych. Znajdą nas Państwo na Facebook`u i nasze tematy życia codziennego. Facebook to nasza aktywność w świecie materiałów introligatorskich.

 

FACEBOOK

Dla miłośników introligatorstwa, hobbystów, amatorów scrapbooking`u, utworzyliśmy drugi kanał dystrybucji naszych materiałów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi

 

BOOKBINDINGMATERIALS.EU

 

e-shop oraz media społecznościowe

JDR Technik materiały introligatorskie
  1. pl
  2. en