materiały introligatorskie

Copyright  2015-2022 JDR Technik sp. z o.o., autor Rafał Bembnowski

JDR TECHNIK sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 29

95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 731 204 71 79     Regon 101819160

 

tel. +48 42 307 27 35

miejsce jdr technik

PL

EN

materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały dla introligatorów JDR Technik
materiały introligatorskie w mediach

Poznaj nas bliżej w sieci:

 

 

grzbietówka

fizelina (włóknina)

merla

 

 

Nasz e-sklep:

hurtownia introligatorska
kontakt z jdr technik

Napisz lub zadzwoń do nas:

zadzwoń do jdr technik w sprawie materiałów introligatorskich
u nas kupisz płótna i tkaniny introligatorskie
posiadamy w swej ofercie kapitałki introligatorskie jedno oraz dwukolorowe
14 września 2022
Troszkę na życzenie naszych Klientów, troszkę z niedostatków w fabryce, dołożyliśmy dwa nowe kolory do oferty oklein introligatorskich WIKIFLOK KŁACZEK. Nowe kolory są typowe dla fotografii czyli kolor biały i ciemny róż. Oba kolory naszego floka introligatorskiego momentalnie znalazły uznanie wśród odbiorców. Wikiflok Kłaczek jest również dostępny na metry w naszym sklepie introligatorskim Bookbindingmaterials.eu Jeśli mają jakiekolwiek pytania, wątpliwości nasi doradcy techniczni chętnie udzielą wszelkich informacji.
13 września 2022
W zakresie materiałów introligatorskich cały czas zmiany. Tym razem mała zmiana nastąpiła w zakresie okleiny introligatorskiej KOREK. Trafiła do naszych katalogów nowa pozycja z tej serii pod nazwą KORSYKA. KORSYKA charakteryzuje się najdrobniejszą i najdelikatniejszą fakturą. Według naszej oceny jest najciekawszym materiałem introligatorskim w tej serii. Główne zastosowanie tej linii korkowej to: pudełka, kalendarze, kartki pocztowe, etykiety, dekoracje, wizytówki, opakowania luksusowe. Korek Korsyka idealnie się tłoczy na gorąco.
05 lipca 2022
Problemy na rynku z drastycznie rosnącymi kosztami produkcji w ostatnim czasie dotknęło wiele firm. Trafiło również na nasz jeden proces jakim jest „FARBOWANIE”. Aby zachować swą konkurencyjność pod względem cenowym, terminowym należało podjąć odważną decyzję, koniec z farbowaniem. Wszystkie nasze produkty będą teraz produkowane z gotowych barwionych przędz. Da nam to nowe możliwości jeśli chodzi o tasiemki introligatorskie, kapitałki introligatorskie oraz gumki plecione bądź płaskie. Tym się pochwalimy niebawem jak pojawią się pierwsze wzory. Jednak zmiany powodują też ruchy które, mogą dla niektórych naszych Klientów być negatywne. Musimy wykreślić z oferty tasiemki w szerokościach 4 i 5 mm. Zmiana specyfiki produkcji i bardzo mały udział w sprzedaży tych produktów wymuszają na nas tą istotną decyzję. W lipcu realizujemy tylko zamówienia na szerokości 4 i 5 mm które są w toku i musimy wygasić ten produkt. Dostępne w tych szerokościach jeszcze przez jakiś czas będą zapasy magazynowe tych produktów. Proszę pytać o dostępność.
15 czerwca 2022
Informujemy, że w dniu 17.06. ( piątek ) firma będzie nieczynna, magazyn oraz obsługa Klienta. W poniedziałek 20.06. odpowiemy na korespondencje oraz rozpoczniemy wysyłki, dostawy towarów. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy, że wrócimy w poniedziałek ze zdwojoną siłą do pracy po tak długim weekendzie. Pozdrawiamy serdecznie.
02 czerwca 2022
Zarząd firmy JDR Technik sp. z o.o. informuje, że w dniu 1 czerwca 2022 roku, nastąpiło przekształcenie spółki JDR Technik s.c. Jarosław Dajcz, Dawid Bembnowski, Rafał Bembnowski z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim w spółkę JDR Technik sp. z o.o. W dniu tym nastąpił wpis przekształcenia spółki do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiana formy prawnej nie ma wpływu na kontynuację działalności prowadzonej przez JDR Technik. Zgodnie z przepisami ustawy kodeks spółek handlowych, JDR Technik sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim jest prawnym następcą spółki przekształconej. Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP i Regon oraz numery rachunków bankowych. Spółka została wpisana do rejestru Sądowego Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – KRS 0000974565. Jednocześnie spółka cywilna zostanie wykreślona z rejestru CEIDG. Przekształcenie formy prawnej spółki nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów. Prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach. Rafał Bembnowski Prezes Zarządu
06 maja 2022
W odpowiedzi na oczekiwania producentów notatników, kalendarzy wprowadziliśmy nowe produkty w zakresie gumek introligatorskich. Od dziś mogą Państwo zamawiać w nowej kolorystyce, gumki plecione w szerokościach 5, 7, 9 mm:  dwukolorowe, trójkolorowe, złoty metaliczny, srebrny metaliczny. Minimalna wielkość zamówienia wynosi 2000 mb dla danego koloru. W przypadku kolorystyki 2,3 kolorowej należy kolorystykę komponować na bazie dostępnych barw z gumek jednokolorowych. Mamy nadzieję, że pomysł się spodobał i przypadnie Państwu do gustu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
27 kwietnia 2022
informujemy, że w dniu 2 maja 2022r., wydłużamy sobie święta. Biuro oraz produkcja będą nieczynne. Wszelkie zapytania, zamówienia będą realizowane od dnia 4.05. Za niedogodności przepraszamy.
21 lutego 2022
Dziś pragniemy zaprezentować kolejny film z prezentacją oklein introligatorskich. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować serię oklein WIKIVIL Klasyczny. Jak sam nazwa wskazuje te okleiny introligatorskie to klasyka a takie nazwy jak Żyłka, Groszek, Mazaniec czy Klon są okleinami powszechnie znanymi w środowisku introligatorskim. Wikivil Klasyczny to seria materiałów o spokojnym wzornictwie, klasycznej kolorystyce i szerokim zastosowaniu w świecie introligatorskim. Zapraszamy do wspólnego oglądania: https://youtu.be/kA3REO4G3kI
20 lutego 2022
Kontynuujemy nasze prace nad serią filmików poświęconych naszej ofercie produktowej. Tym razem na warsztat trafiły okleiny introligatorskie WIKIVIL OKAZAŁY. Seria o bardzo odważnym wzornictwie i dość ciekawej kolorystyce. W serii oklein introligatorskich Okazały znajdziemy wiele materiałów o kolorystyce metalicznej, imitacje tkanin introligatorskich bądź imitacje skóry. Wszystko zrobione tylko po to aby nasz Klient końcowy za dość niską cenę otrzymał ładnie wyglądający produkt. Link do naszego filmu: https://youtu.be/xHLAIwRaywg
23 grudnia 2021
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy zespół, JDR Technik s.c. i Lagertechnik s.c. Jednocześnie informujemy, że w dniach 24.12, 31.12.21 oraz 7.01.22 firma będzie nieczynna.
materiały dla introligatorów, okleiny i płótna introligatorskie

Uważnie słuchamy potrzeb naszych Klientów ...


W tym miejscu znajdą Państwo informacje o naszych kierunkach rozwoju, wydarzeniach oraz aktualnych zmianach w ofercie. Świat materiałów introligatorskich dla niektórych jest bez przyszłości zaś dla innych jest u schyłku swego rozwoju. Dziś introligatorstwo jest sztuką której chce się nauczyć wiele młodych ludzi. Introligatorstwo to szansa na swój osobisty rozwój oraz chęć stworzenia dzieł z materiałów introligatorskich własnymi rękami. Najlepszym przykładem tych zmian jest scrapbooking. Właśnie choćby dla scrapbooking`u powstał nowy kanał dystrybucji naszych oklein introligatorskich. Nasz e-shop jest właśnie dla wielu amatorów introligatorstwa. Zapraszamy do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi bookbindingmaterials.eu. Pragniemy również poinformować, że znajdą nas Państwo w mediach społecznościowych.

Świat się zmienia i JDR Technik wraz z nim. Słowo pisane w przypadku materiałów introligatorskich niewiele wyraża. Postanowiliśmy uruchomić ten kanał celem prezentacji wideo naszych oklein introligatorskich.

 

YOUTUBE

Staramy się być również aktywni w mediach społecznościowych. Znajdą nas Państwo na Facebook`u i nasze tematy życia codziennego. Facebook to nasza aktywność w świecie materiałów introligatorskich.

 

FACEBOOK

Dla miłośników introligatorstwa, hobbystów, amatorów scrapbooking`u, utworzyliśmy drugi kanał dystrybucji naszych materiałów. Zapraszamy Państwa do naszego sklepu z materiałami introligatorskimi

 

BOOKBINDINGMATERIALS.EU

 

e-shop oraz media społecznościowe

JDR Technik materiały introligatorskie
  1. pl
  2. en